O nás

Úvod O nás


O nás

  

Dream Flavor Vám přináší vynikající příchutě k míchání prémiových liquidů. Naše zkušenosti a inspiraci čerpáme z dvacetileté praxe v cukrářství a gastronomii. Hlavní přednosti našich produktů jsou autentická chuť a jednoduchost přípravy liquidů způsobem „Shake & Vape“.

 

 

Vize Dream flavor

 

Naším cílem je přinášet požitek z vapingu prostřednictvím chutí, které se snažíme uchopit neotřelým a zajímavým způsobem.

Kde ostatní končí, my vidíme příležitost dokázat, že sny se dají měnit v realitu. Nadále vyvíjíme nové kombinace aromat, se kterými chceme překvapovat své spokojené zákazníky.

 


Kvalita především

 

Každá složka našich produktů je pro nás důležitá. Pro naše mixy příchutí používáme výhradně kvalitní aromata certifikovaných výrobců. Aromata jsou testovaná a plně vyhovují standardům příslušných norem; Evropských: EEC, EHS a Amerických: FDA, GMP, SOP. Mixy jsou řádně označeny a klasifikovány podle nařízení (ES) č. 1907/2006 (REACH), včetně jejich registrace v systému CHLAP.

 

 

Koncepce „Shake & Vape“

 

Způsob přípravy liquidu už nemůže být jednodušší. Obsahem lahvičky je poměrné množství aromatu k jejímu objemu (60ml). Stačí lahvičku dolít bází, protřepat a nechat 7-14 dnů odležet. To je důležité pro dokonalé rozprostření aroma v bázi a jeho navázání na nosnou složku báze, kterou je PG (propylenglykol).

 

 Copyright 2018 - 2022 © dreamflavor.cz